Anasayfa » istanbul » Villa Temizliği

Tuşba Temizlik olarak Ev, villa, yazlık temizliğinde her türlü cam, banyo ve mutfak gibi hijyen gerektiren alanları titiz, disiplinli ve güler yüzlü personelimizle yaşam alanlarının temizlik hizmetlerini sorunsuz ve güvenli bir şekilde karşılıyoruz. Ev temizliği, villa temizliği, yazlık temizliği gibi temizlikhizmetlerinde Tuşba Temizlik değişik aşamalarda temizlik hizmeti vermektedir. Profesyonel ev, yazlık, villa temizlik hizmeti için Tuşba Temizlik hizmete hazırdır.

Villa temizliği konusunda işinde uzman personelleri ile hizmet vermekteyiz.Tuşba temizlik sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı taahhüt eder. Hizmetimiz her zaman sınırsız daima sağlığa uygunluk kalitesindedir. Villa temizliği, yapan temizlik şirketleri arasında bizler temizlik hizmetini sizlere her zaman en iyi ve kaliteli hizmet sunmaktayız.Villa temizliği yaparken villanızı dip, köşe, temizlemekteyiz camlar, çerçeveler. Balkonlar, banyo, teras, sauna, kazan dairesi, havuz, wc, mutfak, kapılar, yerler, seramik zeminler, duvarlarınız, temizlenmesi gereken tüm alanları en ince temizlik işleri, Kaliteli villa temizliğini Tuşba Temizlik adına hizmetinize sunmaktayız.Villa Temizliği Alanında Hizmet veren firmamız bu alanda kendini kanıtlamış müşteri memnuniyetini kazanmış sekteründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır ihtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize,de en iyi hizmeti vermek isteriz

Tuşba Temizlik siz  değerli  müşterilerimizin aile yaşam kalitesinizi daha rahat  ve daha  geniş bir ortam  sağlanması amacıyla  yaptırmış olduğunuz villanızı  veya satın alınmış bir villa yı  veya tadilat görmüş bir  villa temizlik  hizmeti veya inşaat  sonrası villa temizliği  hizmetini sizler kadar bizde  önemsiyor ve villa temizliği esnasında kullandığımız temizlik ürünleri TSE standartlarına  uygun temizlik ürünleri kullanıyoruz. Geniş ve uzman bir kadromuza sahip olan temizlik şirketimiz  yıllardır  villa temizlik hizmeti vermeye devam etmektedir.

Temizlik her yerde her mekanda gerekli olan ve hayatımızda ki olmazsa olmazlardandır.Gelişen şartlar doğrultusunda,temizliği en ekonomik ve en profesyonel koşullarla müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.
Özellikle ofislerimize ve toplu yaşam alanlarımıza optimum çözümle maksimum faydayı sizlere sunmayı amaç edinmiştir.Unutmamalıdır ki temiz olmayan ortamlar,sağlığımızı direkt tehdit etmektedir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet almak için bize ulaşınız..

Şişli dışcephe cam temizliği olarak bu bölgede yaptığımız hizmetlerle dış cephe cam temizliği hizmetinde firmamız uzun yıllardır kendi mobil vinçleri ile hizmet vermektedir.iş hayatınızda günün büyük bir bölümü iş yerlerinizde geçmektedir, bu nedenle zaman geçirdiğiniz ortamlarda hijyen sağlamak bizim işimizdir. Yüksek binaların giydirme camları ve kompozitlerde özel koruma ilaçları ile temizlik yaptırmak isterseniz ücretsiz keşif ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

İstanbul dışcephe cam temizliği firmaları arasında seçkin, kaliteli, zengin ekipmanları ile siz değerli müşterilerimize dışcephe cam temizliği hizmetlerinde bir telefon kadar yakınız unutmayınki önce güven sonra hijyen..
.. yakında
*Genel temizlik hizmetleri

*Ev ve ofis temizlik hizmetleri

*İşyeri ve büro temizlik hizmetleri

*İnşaat sonrası temizlik hizmetleri

*Bina ve apartman temizlik hizmetleri

*Site ve villa temizlik hizmetleri

*Duvar silimi ve temizlik hizmeti

*Sert zemin cila işleri ve bakımı hizmetleri

*Yerinde ve fabrikada halı yıkama hizmetleri

*Yerinde koltuk,kanepe,yatak ve sandalye yıkama hizmetleri

*Dış cephe temizliği ve cam silim hizmetleri

*İş merkezi temizliği ve personel temini

*Alış veriş merkezi temizliği ve sabit eleman temini

*Okul ve dersane temizliği ve sözleşmeli personel ihtiyaçı

*Kamu kuruluş temizliği ve ihale işleri

*Özel sektör temizliği ve temizlik personeli ihtiyaçı

*Camii ve ibadethane temizliği ve halı yıkama hizmetleri

*Elçilik ve konsolosluk temizliği ve personel temini

*Havuz temizliği ve bakım hizmetleri

*Su baskını sonrası temizlik hizmetleri

*Yangın sonrası temizlik hizmetleri

*Bahçe ve ev ilaçlama hizmetleri

*İlaçlama sonrası temizlik hizmetleri

*Fabrika temizliği ve sabit temizlik personel temini

*İşyeri,mağaza ve büro cam silim hizmetleri

*Gündelikçi bayanlar

*Haftalık,aylık ve yıllık temizlik ihtiyaçlarınızda sözleşmeli temizlik personelleri

*Tüm kurum ve kuruluşların temizlik ihtiyaçlarında

Referanslarımız;

Şirket bilgilerinizi adrese iletmeniz halinde kısa zaman içerisinde göndereceğimiz tanıtım dosyamızda tüm referanslarımızı ve çalışmalarımız ile ilgili detayları inceleme imkanı bulabileceksiniz.

İlginize teşekkür ederiz..

Bazı Referanslarımız Aşağıdadır..

ADRES   
Barış Mahallesi Birlik Sanayi Sitesi 2. İş Merkezi Kat 2 No 232 Beylikdüzü/ İstanbul

TELEFON
0212 875 05 04 ve 0212 875 05 03

GSM         
0532 633 84 47

Email: 
info@tusbatemizlik.com

beylikdüzü temizlik