Anasayfa » istanbul » İstanbul Bahçe Bakımı

Bahçe bakım işleri ilk bakışta  kolay gibi görünen  fakat birçok teknik detayı içinde barındıran  önemli bir konudur.Şehir hayatının gürültüsünden kirli havasından ve stresinden kaçarak bahçeli evlerde yaşamaya başlayan insanlar, ilk başta bahçeleriyle kendileri kolayca ilgilenebileceklerini düşünürler. Çim kesme, ağaç budama, çim sulama vs. gibi işlerin hem zevkli hem de basit olduğunu düşünürler. Fakat zamanla bu işin sadece çim sulamaktan ibaret olmadığını; çim kesme boyunun, sulama miktar ve zamanının, bitki budama dönemlerinin, çim’e hangi dönemlerde ve hangi gübrelerin atılacağı, yapraklı türler, ibreli türler, kışın yaprak döken türler, herdemyeşil türler tüm bu farklı türlerin farklı zamanlarda farklı gübrelere ve ilaçlara ihtiyaç duyduğu anlaşılır. Bitkilerde hastalıkla mücadele bile başlı başına üniversitelerde bir kürsüdür. Dolayısıyla bahçeye profesyonel bir ekip bakım yapmadığı zaman sonuç çoğunlukla hüsran olur. Bahçenin ilk peyzaj düzenlemesine ne kadar büyük paralar harcanırsa harcansın, eğer iyi bir bakım olmazsa en fazla bir vejetasyon dönemi sonunda tüm paranız çöpe gidebilir. Bahçedeki herşeyin fotosentez yapan canlı’lar olduğunu unutmayın. Nasıl ki başı ağrıyan bir insana romatizma kremi iyi gelmiyorsa, hastalığı farklı olan bir bitkiye de alakasız bir ilaç iyi gelmeyecektir. Yeni yaptırdığınız bahçeyi yeni doğmuş bir bebek olarak düşünün, bu bebeğe ciddi bir bakım ve ilgi gerekir, aksi halde sonuç hep kötü olacaktır. Bahçe Düzenlemesi sık yapılan bir iş değildir. Bir kere bahçenizi profesyonel anlamda ciddi maliyetler harcayarak düzenlediğinizde bunun devamı için belli bir süre keyfini sürmek en doğal hakkınız. Bahçe Bakımı da aynı şekilde ciddiyetle yapıldığı takdirde, bahçenizin sağlıklı formunu uzun süre korumanıza yardımcı olacaktır. Hem maddi anlamda hem de görsel zevk anlamında Profesyonel insanlarla çalışmak Bahçe Düzenlemesi ve Bahçe Bakımı sürecinde oldukça etkilidir.

Temizlik her yerde her mekanda gerekli olan ve hayatımızda ki olmazsa olmazlardandır.Gelişen şartlar doğrultusunda,temizliği en ekonomik ve en profesyonel koşullarla müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.
Özellikle ofislerimize ve toplu yaşam alanlarımıza optimum çözümle maksimum faydayı sizlere sunmayı amaç edinmiştir.Unutmamalıdır ki temiz olmayan ortamlar,sağlığımızı direkt tehdit etmektedir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet almak için bize ulaşınız..

Şişli dışcephe cam temizliği olarak bu bölgede yaptığımız hizmetlerle dış cephe cam temizliği hizmetinde firmamız uzun yıllardır kendi mobil vinçleri ile hizmet vermektedir.iş hayatınızda günün büyük bir bölümü iş yerlerinizde geçmektedir, bu nedenle zaman geçirdiğiniz ortamlarda hijyen sağlamak bizim işimizdir. Yüksek binaların giydirme camları ve kompozitlerde özel koruma ilaçları ile temizlik yaptırmak isterseniz ücretsiz keşif ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

İstanbul dışcephe cam temizliği firmaları arasında seçkin, kaliteli, zengin ekipmanları ile siz değerli müşterilerimize dışcephe cam temizliği hizmetlerinde bir telefon kadar yakınız unutmayınki önce güven sonra hijyen..
.. yakında
*Genel temizlik hizmetleri

*Ev ve ofis temizlik hizmetleri

*İşyeri ve büro temizlik hizmetleri

*İnşaat sonrası temizlik hizmetleri

*Bina ve apartman temizlik hizmetleri

*Site ve villa temizlik hizmetleri

*Duvar silimi ve temizlik hizmeti

*Sert zemin cila işleri ve bakımı hizmetleri

*Yerinde ve fabrikada halı yıkama hizmetleri

*Yerinde koltuk,kanepe,yatak ve sandalye yıkama hizmetleri

*Dış cephe temizliği ve cam silim hizmetleri

*İş merkezi temizliği ve personel temini

*Alış veriş merkezi temizliği ve sabit eleman temini

*Okul ve dersane temizliği ve sözleşmeli personel ihtiyaçı

*Kamu kuruluş temizliği ve ihale işleri

*Özel sektör temizliği ve temizlik personeli ihtiyaçı

*Camii ve ibadethane temizliği ve halı yıkama hizmetleri

*Elçilik ve konsolosluk temizliği ve personel temini

*Havuz temizliği ve bakım hizmetleri

*Su baskını sonrası temizlik hizmetleri

*Yangın sonrası temizlik hizmetleri

*Bahçe ve ev ilaçlama hizmetleri

*İlaçlama sonrası temizlik hizmetleri

*Fabrika temizliği ve sabit temizlik personel temini

*İşyeri,mağaza ve büro cam silim hizmetleri

*Gündelikçi bayanlar

*Haftalık,aylık ve yıllık temizlik ihtiyaçlarınızda sözleşmeli temizlik personelleri

*Tüm kurum ve kuruluşların temizlik ihtiyaçlarında

Referanslarımız;

Şirket bilgilerinizi adrese iletmeniz halinde kısa zaman içerisinde göndereceğimiz tanıtım dosyamızda tüm referanslarımızı ve çalışmalarımız ile ilgili detayları inceleme imkanı bulabileceksiniz.

İlginize teşekkür ederiz..

Bazı Referanslarımız Aşağıdadır..

ADRES   
Barış Mahallesi Birlik Sanayi Sitesi 2. İş Merkezi Kat 2 No 232 Beylikdüzü/ İstanbul

TELEFON
0212 875 05 04 ve 0212 875 05 03

GSM         
0532 633 84 47

Email: 
info@tusbatemizlik.com

beylikdüzü temizlik