Anasayfa » Genel » Güngören Temizlik

Tuşba temizlik şirketi Güngören temizlik şirketi olarak Güngören ilçesi dahil olmak üzere istanbul il sınırları içerisinde tüm ilçe ve semtlere 7 gün 24 saat keşif bedeli ödemeksizin profesyonel temizlik şirketi hizmetleri, işlemleri sunmaktayız. Evlerinizde, ofislerinizde buro ve işyeri temizliğinde okul temizliği hastane temizliği otel temizliği zemin temizliği halı temizliği dış cepe cam temizliği genel temizlik hizmetleri verilmektedir. Tuşba Temizlik firmamıza temizliğinizi yaptırmak için yukarıda bulunan telefon numaralarından bizi arayabilir, mail msn yoluyla bize ulaşabilirsiniz aynı zamanda ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Güngören Temizlik şirketi ev ve ofis temizliğinin vazgeçilmez ilkeleri olan güvenirlilik ve titizliğe büyük önem vermektekteyiz.. Güvenilir hizmet anlayışımız ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle hizmet veriyoruz.
temizlik

Güngören EV TEMİZLİGİ Güngören VİLLA TEMİZLİĞİ

Güngören temizlik şirketleri EV TEMİZLİGİ Güngören VİLLA TEMİZLİĞİ Güngören Ev temizliği hizmetimiz ile ev temizlik işlerinize vakit ayıramayan, ev temizliği nasıl yapılır, pratik ev temizliği gibi konularda tecrübesi olmayan gündelik temizlikçi hizmeti arayanlar için çözüm ortağı oluyoruz. Ev temizliğinde profesyonel temizlikçiler ve ekonomik ev temizlik fiyatları ile temizlik şirketleri ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.Villa temizliği, inşaat sonrası villa temizliği, Temizlik firması olarak vermiş olduğu hizmetlerden biri olan villa temizliği, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda inşaat aşaması bitmiş tek bir sefere dahil olmak üzere sizin belirleyeceğiniz zamanlarda randevu talep edilerek, temizlenecek villanın durumuna göre personel sayısı belirlenir. Bu isteğinize göre bay veya bayan, kadromuz tarafından inşaat sonrası villa temizliği,. Hizmetimiz her zaman sınırsız daima sağlığa uygunluk kalitesindedir.Şirketimiz uzun yıllardır temizlik sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kendini sürekli geliştirmektedir.Hem teknolojik olarak hem de personel olarak güçlü alt yapımızla sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.Yaptığımız temizlikler % 100 garantilidir.Villalarınızda bulunan değerli eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz.Bu sorumluluğumuzu her zaman koruyoruz.Eşyalarınızda kullanacağımız temizlik malzemeleri sayesinde villanızda hem hijyenik ortam hem de ferah bir nefes alacak kadar temiz bir villaya sahip olacaksınız. Aynı zamanda ücretsiz keşif hizmetimizde bulunmaktadır.

ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden yararlanın, sizlerinde en iyi güçlü çözüm ortağı olalım.

Güngören DIŞ CEPE CAM TEMİZLİĞİ

Dış cephe temizlik ve cam temizliği uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. Dış cephe temizliği’nde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe cam temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise; dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe cam temizliği yapan personellerin SSK lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir.

Tuşba Temizlik Firması olarak; bina, hastane, plaza ve iş yerlerinde dış cephe ve kapalı alanlarda bulunan iç-dış, ara camlarını uygun ekipmanlar ile temizlenmesinde hizmet veriyoruz.
Bir şirketin dış görüntüsü, şirket hakkında ki ilk izlenimi göstermektedir. Çünkü, işyerinizin dış görüntüsü çalıştığınız yere ne kadar önem verdiğinizi göstergesidir. Bu yüzden işyerlerinin dış cephe temizliği çok önemlidir.
Dış cephe temizliğini yılda en az 2 defa yapılmasını öneriyoruz. Çünkü rüzgar, yağmur gibi doğal hava etkileri dış cephede oksitlenmeye sebebiyet verebilmektedir. Bu yüzden yılda en az 2 defa yapılacak dış cepte temizliği, dış cephenin oksitlenmesini önleyecektir.
Dış cephenin temizliği uzmanlık gerektiren bir alandır. Çünkü cam ve metal yüzeyler birbirinden ayrı olarak değerlendirilmeli ve uygun kimyasal maddeler kullanılmalıdır.

Uzman ve deneyimli kadromuz tarafından yerinde inceleme yapılır.
Çerçevenin çeşidi ve camların temizliği konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.
Dış cepheniz hangi maddeden yapılmış olursa olsun TSE belgesine sahip ürünlerle, dış yüzeye uygun maddeleri kullanarak temizliyoruz.
İstediğiniz süreçlerde binanızın dış cephe temizliğini yapabiliyoruz.

Dış cephe temizliğini uygularken kullanılan temizlik malzemelerinin hiç biri dış yüzeye zarar vermemektedir. Ayrıca binanızın yüksek olması bizim için sorun teşkil etmiyor. Sizde deneyimli ve uzman kadromuzdan yararlanmak istiyorsanız telefonla randevu alarak bize ulaşabilir, sizleri şirketinizin temizliği konusunda bilgilendirebiliriz.

ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden yararlanın, sizlerinde güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım.
temizlik

Güngören OFİS TEMİZLİĞİ

Tuşba Temizlik firması olarak; ofis temizliğinde profesyonel temizlik hizmeti vermekte size özel temizlik hizmetleri sunmaktayız. Kaliteli hizmete bizimle ulaşacaksınız.

Çalışma alanlarınız temiz, hijyen olması sağlığınız için önem teşkil etmektedir.

Temizlik şirketimiz, ofis temizliğinizin gereği olarak temizlik kural ve uygulamalarını tüm hassaslığıyla yerine getirmektedir. Bunun için belirli adımlarla ofisinizin temizliğini yaparak sizin de memnun kalacağanız bir çalışma ortamı olmasına önem gösteriyoruz.

Güngören İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Güngören İnşaat sonrası temizlik işleri veya bina ve dairelerde yapılan cephe kaplama işleri, boya badana işleri gibi tadilat sonrası temizlik ihtiyaçlarınıza uygun ve profesyonel çözümler sunan Tuşba temizlik hizmetleri, inşaat sonrası genel bina temizliği, inşaat sonrası dış cephe cam temizliği, inşaat sonrası mermer cilalama hizmetleri vermektedir.

Güngören İnşaat sonrası temizliği konusunda yılların deneyimi ile uzman ekibimizden, ücretsiz keşif ve bilgi hizmeti ile temizlik yapılacak alanın durumu, işin ne kadar sürede bitirilebileceği ve fiyatı hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Tadilattan sonra oluşabilecek alçı, çimento ve boya kalıntılarından tutun etrafa dağılan moloz yığınlarına kadar her türlü aşamada inşaat sonrası temizliği hizmetleri veriyoruz. Sizde hemen fiyat ve keşif için bizi arayın…

Güngören FUAR VE STAND TEMİZLİĞİ

Ekonomiye ciddi anlamda katkısı olan şeylerden biride fuarlardır. Tanıtılan ürünlerin temiz ve hijyenik olması çok önemlidir. Fuar temizliğinde tanıtılan ürünlerin temiz olmasının önemli olduğu kadar aynı zamanda kullanılan temizlik ürünlerinin de zarar verici kimyasal özellikte olmaması gerekmektedir. Bunları göz önünde bulundurarak işini kusursuz yapan Tuşba temizlik şirketi fuar öncesi, fuar esnasında ve fuar sonrası temizlik hizmetlerinizi büyük bir özenle ve dikkatle yapmaktadır.

Fuar Öncesinde ve Sonrasında Yapılacaklar
Büyük titizlikle ve dikkatle yapılması gereken fuar temizliklerinin öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenleri sıralayacak olursak:

Fuar öncesi yapılması gerekenler temizlikler:
Kurulan standın kaba çöpleri atılır.
Sergilenecek tüm ürünlerin tozu alınır.
Camlar ve parlak yüzeylerin temizliği yapılır
Yerler silinir
Varsa depo alanlarının temizliği yapılır.

Fuar esnasında yapılması gereken temizlikler:
Sergilenen ürünlerin devamlı olarak tozunun alınması ve takibi
Oturma ve dinlenme alanların temizliğinin yapılması ve takibi
Zemin temizliği ve takibi
Masaların tozunun alınıp silinmesi ve takibi
Çöplerin düzenli olarak toplanması ve takibi

Güngören Fuar ve Stand Temizleme Fiyatları

Güngören Fuar temizliği fiyatları yapılan fuarın kaç gün sürdüğüne, tanıtımı yapılan ürünün çeşidine göre değişme göstermektedir. Fuar temizliği konusunda Güngören Tuşba fuar temizleme hizmetleri sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır. Tuşba temizlik kullandığı doğal malzemeler ve alanında uzman ekibiyle sizlerin fuar temizliğinden memnun sonuçlar almanızı sağlıyor. Sizde uygun fiyata güvenilir çalışma ortamı sağlayan ve profesyonel ekibi sayesinde kusursuz iş yapan Tuşba temizlikle iletişime geçebilirsiniz.

Güngören CAM TEMİZLİĞİ

Her Çeşit Cam Temizliği Tek Ve Çift Camların Temizliği, Çerçeve Temizliği Bölme Camların Temizliği Ofis Cami Temizleme Cam Kapıların Temizliği, Cam İle İnşası Yapılmış Çatıların Temizliği, Metropol Ve Yüksek Binaların Temizliği. Bütün Yukarıdaki Adı Geçen Cam Temizleme Modelleri Deneyimli, Uzman Kadromuz Tarafından Yerinde İncelenerek, Camların Temizliği Ve Çerçeve Çeşidinin Bakımı Hakkında En Ufak Detaylarına Kadar Sizleri Bilgilendirmekteyiz. Sizlere En Temiz En Ekonomik Ve Profesyonel Cam Temizliği Sunacağımızdan Hiç Şüpheniz Olmasın. Cam Temizliği Nasıl Yapılır ? Bize Sorun Söyleyelim. Profesyonel cam temizleme bizim işimiz haline gelmiştir.

Güngören Tuşba Temizlik olarak haftanın 7 günü sizlere kesintisiz ve kusursuz hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

(Güngören )’de temizlik şirketi firması Tuşba Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler; Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve Genel temizlik İşyeri temizliği Bina temizliği İnşaat temizliği Tadilat sonrası temizlik Taşınma sonrası veya taşınma öncesi temizlik Dıştan cam temizlikleri Sinema temizliği Ev Temizliği Ofis temizliği Cam Silimi Dış Cephe temizliği Zemin yıkama Cila uygulama Fabrikaların temizlikleri Fuar temizliği Stand temizlik Bina cam silme Günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik (periyodik temizleme) Temizlik elemanı temini (Personel istihdamı) Apartman temizlik Apartman görevlisi temini Tuşba temizlik firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Güngören FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrika Temizliği; Temizlik hizmetleri içerisinde farklı ve özel bir yeri bulunmaktadır. Zira fabrika temizlik hizmetleri; temizlik dallarının hemen hemen hepsini içine alır. Fabrika; inşaat, ofis, cam, dış cephe ve zemin yıkama hizmetlerini kapsadığı gibi üretim sahası ve makine teçhizat temizliklerini de içine alır.

Fabrika temizliği dolayısıyla profesyonel ve tecrübeli bir ekip gerektirir. Temizlik hizmetlerinize uzman kadromuz, deneyimli personellerimizle ve teknolojik alt yapımızla üstlenmek isteriz. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın sizlerin de güçlü ve güvenilir çözüm ortağınız olalım.

EWREWR

Güngören SAĞLIK KURULUŞLARI TEMİZLİGİ

Hastane, Klinik, Tıp Merkezi, Diyaliz Merkezi, Muayenehane, Eczane, Laboratuar gibi Sağlık Kurumları uzman personellerimiz tarafındantemizlenerek hijyenik hale getirilir.Havalandırmalar, lambalar, yangın dedektörleri, duvarlar, süpürgelikler, cam pervazla, perdeler, koltuklar, yataklar periyodik olarak temizlenir. Günlük temizlik daha çok bakımı korumak, toz almak amaçlı yapılır. Temizleme gücü yüksek dezenfekte özelliği olan kimyasallarla ulaşılması zor alanların periyodik olarak temizlenmesi eskimeyi ve aşırı kirlenmeyi engellemektedir. Koridorlar tümmerdiven ve Trabzan ve Ferforjeler silinir.

Güngören HALI VE KOLTUK TEMİZLİGİ

Evlerimizin vazgeçilmezleri olan halı, koltuk, yatak ve yorganlarımız evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmeyen ürünler hijyen açısından bir çok zararlar da verir. Hızla büyüyen halı, koltuk, yatak, yorgan yıkama sektörü; su, enerji, insan gücünden tasarruf gibi olumlu artıları taşısa da yıkama işlemi, doğru ellerde doğru makinelerle yapılmadığında hem ürünler deforme olacak hem de birçok olumsuzluk yaşanacaktır.Biz ev ürünlerinizi (halı, koltuk, yatak, yorgan, döşeme, arabanızın koltuk ve döşemeleri) yerinde son teknoloji makinelerimizle hijyenik bir biçimde yıkıyoru, temizliyoruz.

Güngören İBADETHANE CAMİ TEMİZLİGİ

(Güngören temizlik şirketleri) ibadet, cami ortamınızın temizliği dinin vazgeçilmez kurallarından birisidir.Tuşba Temizlik bu kuralın farkında olarak hizmet vermektedir. Gönül ferahlığıyla ve huzur içerisinde ibadetinizi yapmak için bize ulaşın. Halılar, çiniler, ve her ebattaki avizeler detaylı olarak temizlenmektedir.

Güngören ZEMİN TEMİZLİĞİ

(Güngören temizlik şirketleri) Zemin temizliği işlerimiz son yıllarda çok rağbet gören hizmetlerimizdendir. Bu alandada müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı kendimize kural edinip bu amaç doğrultusunda her bölgede fabrika ,otopark ,helikopter pisti , gibi zeminlerinizin temizliğine Tuşba TEMİZLİK olarak talip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Güngören HASTAHANE TEMİZLİĞİ

(Güngören temizlik şirketleri) Hastaneler hijyen açısından en hassas kurumlardır. Çeşitli hastalıklar şikayeti ile hastanede olan insanlar çevrelerine de hastalıklarını yayabilmektedir. Özellikle hapşırma, öksürme sonrasında ellerini yıkamadan merdiven korkuluklarına, masalara, bilgisayar veya sandalye gibi alanlara sürmeleri hastalığın diğer insanlara yayılmasına neden olmaktadır. Tuşba Temizlik olarak bu konuda büyük bir hassasiyet göstererek temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Yapılan hastane temizliği işinin önemini bilerek temizlik işlemleri yapılmaktadır. Bu nedenle hastane temizliği yapılırken özel eğitimlik personeller yetiştirilmektedir. Hastane temizliği içinse özel temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. yapılan bu itinalı çalışma ile de temizlikler her zaman doğru ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Güngören OTEL TEMİZLİĞİ

Oteller insanların sürekli olarak konakladığı ve bir çok olanağından yararlandığı alanlardır. Otel temizliği özel olarak yapılmalı ve otelin müşterilerine her zaman temiz bir mekan sunması sağlanmalıdır. Yapılacak olan temizlik profesyonel kişilerce bilinçli bir şekilde yapıldığında otelin her zaman temiz kalması otel prestiji içinde önemlidir. Bu nedenle otel temizliği farklı kategorilerde ele alınmalı ve periyodik, planlı bir şekilde temizlik gerçekleştirilmelidir. Otel temizliği yapılırken otel bir bütün olarak görülmelidir. Hem iç hem de dış mekan temizliği yapılmalıdır. Çünkü otel müşterileri otelin hem iç mekanında hem de dış mekanında zaman geçirmektedir. Bu nedenle de yapılacak olan temizlik otelin bütününü ele almalıdır. Bu bağlamda otel temizliği hizmeti Tuşba TEMİZLİK HİZMETLERİ bünyesinde mevcut deneyimli, uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından siz değerli ve özel müşterilerimize ekonomik fiyatlardan sunulmaktadır.

Güngören OKUL TEMİZLİĞİ

İnsanların eğitim ve öğretim gördüğü okullarda mekanın temizliğini sağlamak oldukça önemlidir. Öğrencilerin eğitim hayatlarını sürdüreceği bu mekanlarda hijyenik koşullar sağlanarak hem hastalıklara karşı önlem alınmış olur hem de öğrencilerin daha huzurlu bir ortamda çalışmaları sağlanır.Okul temizliği çalışmalarında temizlik personelinin bilgisi ve tecrübesinin yanı sıra organizasyon ve planlı çalışma okulun her zaman temiz kalması için en önemli unsurlardandır.Okul temizliği yapılırken sınıflar da düzenli olarak temizlenmelidir. Sınıfların temizliği yapılırken zemin, duvar, sınıf tahtası, öğretmen masası, öğrenci sıraları ve camlar itina ile temizlenmelidir. Sınıflarda eğer çeşitli amaçlar için dolaplar bulunuyorsa düzenli olarak dolaplar boşaltılmalı ve en ince ayrıntısına kadar temizlenmelidir. Okul temizliği yapılırken sınıflarda öğrencilerin derse başlamadan temizliği yapılması öğrencilerin öğrenim akışlarını etkilememek için önemlidir. Sınıflarda yapılan bu çalışma ile oluşabilecek mikrop ve bakteriler tamamen ortadan kaldırılır ve sağlıklı bir eğitim ortamı sağlanır. Okul temizliği ayrıca öğretmen doları, spor salonları, yatakhaneler, bilgisayar odaları, toplantı odaları gibi mekanlarda da yapılarak okulun iç kısmının tamamen temiz kalması sağlanır.

Temizlik şirketimiz, İstanbul’un her semtine temizlik hizmeti vermektedir. Hizmetimiz esnasında tüm mekânların ve tüm eşyaların temizliğine titizlik ve dikkat gösterilmektedir.
temizlik

Güngören Zemin Temizliği şirketi

(Güngören ) temizlik firması Binicili, itmeli veya elle kullanılan zemin temizleme makineleriyle her türlü zemin için uygun temizlik işlemi yapmaktayız. Kullandığımız özel kimyasallar ile kirli alanları temizlemekteyiz.

Anahtar kelimeler:

Güngören temizlik firması, Güngören temizlik şirketi, Güngören ev temizlik şirketi, Güngören ev temizlik firması, Güngören temizlik şirketleri, Güngören temizlik firmaları, Güngören yangın sonrası, Güngören inşaat sonu temizliği, Güngören bina cam temizliği, Güngören de temizlik

Etiketler: Güngören bina cam temizliği, Güngören ev temizlik firması, Güngören ev temizlik şirketi, Güngören inşaat sonu temizliği, Güngören temizlik firmaları, Güngören temizlik firması, Güngören temizlik şirketi, Güngören temizlik şirketleri, Güngören yangın sonrası

Bütün Hizmetlerimiz

 • Genel Temizlik
 • Zemin Temizliği
 • Ev Temizliği
 • Ofis Temizliği
 • Büro ve işyeri Temizliği
 • İnşaat Sonrası Temizliği
 • Villa Temizliği
 • Temizlik personelleri – ( Bay, Bayan Gündelikçi personeller )
 • Halı yıkama – Duvardan duvara Halı yıkama
 • Boş dolu ev ve ofis temizliği
 • Koltuk Yıkama
 • Buharlı Temizlik
 • Dış Cephe Cam Temizliği
 • Alışveriş Merkezi temizlikleri
 • Mağaza Temizliği
 • Endüstriyel Temizlik
 • Banka Market Temizliği
 • Sağlık Kuruluşları Temizliği
 • Hastane Temizliği
 • Dispanser Temizliği
 • Sağlık Ocağı Temizliği
 • Okul ve dershane Temizlikleri
 • Fuar Festival Temizlikleri
 • Cafe ya da restaurant temizliği
 • Cadde sokak temizliği
 • Yeşil alan Temizliği
 • Otel Temizliği
 • Mermer temizliği
 • Yangın Sonrası Temizlik
 • Bina Temizliği
 • Taş Yıkama ve cilalama
 • Mermer cilalama
 • Zemin Leke çıkarma
 • Cam Temizliği – Cam leke çıkarma
 • Adliyelerin temizliği
 • Sarayların Temizliği
 • Lokanta ve yemekhane temizliği
 • Oto servis temizliği
 • Gemi Temizliği
 • Merdiven Temizliği
 • Balkon Temizliği
 • İlaçlı Temizlik
 • Kimyasal Kullanarak Temizleme
 • Su baskınları temizlikleri
 • Kütüphane Temizliği
 • Hafriyat Temizliği
 • Vitrin Temizliği
Temizlik her yerde her mekanda gerekli olan ve hayatımızda ki olmazsa olmazlardandır.Gelişen şartlar doğrultusunda,temizliği en ekonomik ve en profesyonel koşullarla müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.
Özellikle ofislerimize ve toplu yaşam alanlarımıza optimum çözümle maksimum faydayı sizlere sunmayı amaç edinmiştir.Unutmamalıdır ki temiz olmayan ortamlar,sağlığımızı direkt tehdit etmektedir. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet almak için bize ulaşınız..

Şişli dışcephe cam temizliği olarak bu bölgede yaptığımız hizmetlerle dış cephe cam temizliği hizmetinde firmamız uzun yıllardır kendi mobil vinçleri ile hizmet vermektedir.iş hayatınızda günün büyük bir bölümü iş yerlerinizde geçmektedir, bu nedenle zaman geçirdiğiniz ortamlarda hijyen sağlamak bizim işimizdir. Yüksek binaların giydirme camları ve kompozitlerde özel koruma ilaçları ile temizlik yaptırmak isterseniz ücretsiz keşif ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

İstanbul dışcephe cam temizliği firmaları arasında seçkin, kaliteli, zengin ekipmanları ile siz değerli müşterilerimize dışcephe cam temizliği hizmetlerinde bir telefon kadar yakınız unutmayınki önce güven sonra hijyen..
.. yakında
*Genel temizlik hizmetleri

*Ev ve ofis temizlik hizmetleri

*İşyeri ve büro temizlik hizmetleri

*İnşaat sonrası temizlik hizmetleri

*Bina ve apartman temizlik hizmetleri

*Site ve villa temizlik hizmetleri

*Duvar silimi ve temizlik hizmeti

*Sert zemin cila işleri ve bakımı hizmetleri

*Yerinde ve fabrikada halı yıkama hizmetleri

*Yerinde koltuk,kanepe,yatak ve sandalye yıkama hizmetleri

*Dış cephe temizliği ve cam silim hizmetleri

*İş merkezi temizliği ve personel temini

*Alış veriş merkezi temizliği ve sabit eleman temini

*Okul ve dersane temizliği ve sözleşmeli personel ihtiyaçı

*Kamu kuruluş temizliği ve ihale işleri

*Özel sektör temizliği ve temizlik personeli ihtiyaçı

*Camii ve ibadethane temizliği ve halı yıkama hizmetleri

*Elçilik ve konsolosluk temizliği ve personel temini

*Havuz temizliği ve bakım hizmetleri

*Su baskını sonrası temizlik hizmetleri

*Yangın sonrası temizlik hizmetleri

*Bahçe ve ev ilaçlama hizmetleri

*İlaçlama sonrası temizlik hizmetleri

*Fabrika temizliği ve sabit temizlik personel temini

*İşyeri,mağaza ve büro cam silim hizmetleri

*Gündelikçi bayanlar

*Haftalık,aylık ve yıllık temizlik ihtiyaçlarınızda sözleşmeli temizlik personelleri

*Tüm kurum ve kuruluşların temizlik ihtiyaçlarında

Referanslarımız;

Şirket bilgilerinizi adrese iletmeniz halinde kısa zaman içerisinde göndereceğimiz tanıtım dosyamızda tüm referanslarımızı ve çalışmalarımız ile ilgili detayları inceleme imkanı bulabileceksiniz.

İlginize teşekkür ederiz..

Bazı Referanslarımız Aşağıdadır..

ADRES   
Barış Mahallesi Birlik Sanayi Sitesi 2. İş Merkezi Kat 2 No 232 Beylikdüzü/ İstanbul

TELEFON
0212 875 05 04 ve 0212 875 05 03

GSM         
0532 633 84 47

Email: 
info@tusbatemizlik.com

beylikdüzü temizlik